Jak správně lízat ženu

Jak správně lázat ženuJak správně lízat ženu a uspokojit ji

Víte, co je to cunnilingus? Je to dráždění ženského pohlavního orgánu (zejména klitorisu) jazykem. Lízání nejintimnějších míst je pro spoustu žen naprosto nejvíc vzrušující praktikou, která je dokáže dovést k bouřlivému orgasmu. Chcete – li tedy být tím nejlepším milencem, měli byste vědět, jak správně lízat.

Objevte správnou polohu pro lízání

Tak jako při pohlavním styku, i při samotném lízání se ženám líbí různé polohy. Některá má ráda napnuté nohy, jiná naopak pokrčené atd. Pokud Vás k poloze žena přímo sama nepobídne, klidně se jí zeptejte.
Klasickou polohou je, když žena leží na zádech a má rozkročené nohy (buď pokrčené nebo natažené). Muž si lehne na břicho a hlavu má mezi ženinými stehny. Další oblíbenou polohou je, když žena leží na lůžku, ale nohy má na podlaze a muž u ní klečí. Jakmile se více poznáte, možná objevíte další žhavé polohy, které Vám budou vyhovovat (lízání zezadu, lízání vestoje, lízání v podřepu apod.).

Naučte se, jak správně lízat

Snad každý muž by chtěl umět uspokojit ženu jazykem. To však nemusí být tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. Je důležité nespěchat a najít tu správnou intenzitu tlaku, protože v opačném případě by to ženu mohlo i bolet. Nejděte na věc moc rychle, vždyť ji musíte nejprve nažhavit. Začněte ji opatrně a jemně lízat. Muži mají tendenci ihned se vrhnout na poštěváček, ale měli byste se mu zpočátku naopak vyhnout, protože tím je vyčkávání naopak ještě více vzrušující.

Jak správně lízat – každé se líbí něco jiného

Neexistuje univerzální návod, jak správně lízat. Je možné provádět hned několik technik, například sání, dlouhé či krátké pohyby jazyka, cucání, jemné kousání, zasunutí jazyka do pochvy různě hluboko,…

Nezaměřujte se pouze na klitoris, ale na celou pochvu. Některé techniky může žena milovat, jiné naopak nenávidět. Je třeba postupovat opatrně a sledovat reakce partnerky.

Při lízání zapojte i své prsty anebo vibrátor. Pro hodně žen je vzrušující, když ji uchopíte každou rukou za jeden kotník a mírně roztáhněte nohy od sebe. Můžete ji také uchopit uprostřed stehen a mírně přitlačovat stehna k ramenům – ovšem jen do určitého stupně (doporučuje se úhel 45 stupňů, při němž se nadzvedne zadeček). Nemusíte partnerce vždy sundávat kalhotky, pouze je odsunout na stranu. Uvidíte, jak ji tím nažhavíte! Nebo jí kalhotky zpočátku úplně nechejte a laskejte ji přes ně. Můžete i dýchat teplý vzduch, je to příjemné.

Později se více zaměřte na klitoris a najděte to správné místo, které ji nejvíc vzrušuje. Udržujte v pomalém tempu ten stejný pohyb a jen neznatelně zrychlujte.

Chcete vědět více? Podívejte se na video návod >>> zde

Related content:

  1. Jak ji uspokojit rukou
Share in top social networks!

Napsat komentář